Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Aylık Aşk Yorumu
Enerjiniz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız.Aşk duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir. Gücü sevdiğiniz için, aşkı da güç çevrelerinde arıyorsunuz. Bu ay yanlış ilişkilerden uzak kalmaya özen gösterin. Bu ay, sosyal adalet duygularınızın atağa kalkmasıyla grup toplantılarınızda haksızlıkları yerici konuşmalar yapabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerin gündem kazanması da söz konusu olacak. Duygularınızın derinleşmesi ve olayların gidiş yönünü görebilmeniz , paylaşım içinde olduğunuz kişileri olumlu etkileyecek Güçlü ve popüler kişiler ilginizi çekmeye devam edecek. Bir çok parti ve sosyal ortamlara katılacaksınız.. Sizden daha yaşlı kişilerden önemli destekler alacaksınız. Yine bu ay, güç ve seks duyguları sizi gergin yapabilir. Yapmanız gereken tek şey; hiçbir şeyi kafanıza takmadan ilişkilerinizden zevk almayı düşünmek olmalıdır. Özellikle kıskançlık duyguları sizi olumsuz kılacaktır.

Aslan Burcu Aylık İş Yorumu
Çalışma hayatınızı disiplinli götürmeye devam ediyorsunuz. Çevre ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların kaynağı, her şeyi çok fazla abartmanızdan ileri geliyor. Güç birliği içinde olacağınız yeni bir performans sizi bekliyor. Doğru kararlar almak bu sizin elinizde. Geri giden Merkür yüzünden , gireceğiniz ortamlarda kaçırdığınız  fırsatlar ufkunuzun genişlemesine neden olmasına rağmen, yüksek mevkili kişilerden destek almanız konusunda size değişik fırsatlar hazırlayacak. Katılacağınız sosyal aktivitelerdeki hoş sohbetleriniz iş hayatınıza katkısı olacak ve beklediğiniz bir çok teklif bu tür toplantılarda karşınıza çıkacak..İyimser yönlerinizi kullanarak amacınıza kolayca ulaşacaksınız. Sert mizacınızı ve direk isteklerinizi bu ay regüle etmek, düşmanlarınıza karşı iyi bir taktik geliştirmek zorundasınız. Beklentilerinizin çok yüksek olması nedeniyle yavaş ve temkinli hareket etmelisiniz.

Aslan Burcu Aylık Sağlık Yorumu
Bu ay dişler ve dizler çok önemli. Merkür geri giderken fiziksel aktivitelerinize dikkat etmelisiniz. Ters ve vücudu zorlayan hareketler yüzünden başınız derde girebilir. Kronik bir rahatsızlığın başlangıcı olabilir. Sağlığınızla ilgili rejimlerinizde bir değişiklik yapmamalısınız. Beslenme konusunda dikkatli olmalı ve sizi sarsacak yiyecek ve içeceklerden uzak kalmalısınız. Düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme konularında aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: