İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

İkizler Burcu Aylık Aşk Yorumu
3 Haziranda Yeni Ay burcunuzda doğuyor. İlişkileriniz, geri giden Merkür yüzünden  bitebilir ve  yeni bir ilişki başalatabilirsiniz. Düşüncelerinizi yenilemekten kaçınmalısınız. Değişim içinde olduğunuz farkıdasınız ve olaylara kendinizi teslim etme konusunda çekimser davranabilirsiniz. Süregelen bir iklşkiniz varsa, aşkınız testten geçecek. Yaşadığınız dengesizliklerden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, aşırıya kaçmadan temkinli davranışları tercih etmelisiniz…Bekarlar için ise durum daha farklı görülüyor. Eğer yeni başlayan bir ilşki içindelerse, çok dikkatli davranmak zorunda kalabilirler. Daha başlamadan biten bir durum yaşamak istemiyorlarsa, partnerlerini özellikle eleştirmekten vazgeçmeliler. Mükemmel bir ilişki yerine değerlerini kaybetmemeyi yeğlemelidirler.

İkizler Burcu Aylık İş Yorumu
Bu ay kariyerinizle ilgili yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, çeverenizi doğru kullanmalısınız. Kırıcı davranmakla bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. Sınırlarınızı genişletmek için hedeflerinizi hırslarınızla besleyeceğiniz bir ay içindesiniz. Biraz beklemelisiniz. Bu ay para kazanma konusunda herzamankinden çok daha fazla çalışmak  zorunda kalabilirsiniz.23 Hazirandan sonra her şey daha da kolaylaşacak.Elinize çok para geçecek fakat siz harcamayı çok sevdiğiniz için, kazançlarınızı yönlendirme, denetleme konusunda güvenebileceğiniz bir kişiden destek almaya ihtiyacınız var. Çünkü harcamayı sevdiğiniz halde, iş para biriktirmeye geldiği zaman bu konulara uzak kalıyorsunuz. Hatta en yakınlarınızdan borç alabiliyorsunuz.. Ödeyemediğiniz faturalarınız olsun istemiyorsanız ayağınız yorganınıza göre uzatmayı öğrenmelisiniz

İkizler Burcu Aylık Sağlık Yorumu
İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Dolaşım sisteminizi zorlayan besinlerden uzak kalmalısınız. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakın. Yine bu ay akciğerlerinizin sorun yaratabileceğini düşünerek, kapalı ortamlardan ve havasız yerlerden uzaklaşmalı açık hava sporlarına özen göstermelisiniz. Katılacağınız toplantılarda yeme, içme konusunda aşırıya kaçmayın ve geceleri uykusuz kalmayın.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: