Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Aylık Aşk Yorumu
İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Bu ay  bazı sorunların su üstüne çıkması sizi üzmemeli, çünkü yara fazla derinleşmeden sorunlarınıza istediğiniz gibi çözüm bulmanın yollarını araştıracaksınız. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. . Bu dönemde de, bazı gereksinmeleriniz için gerekli doğru hamleleri yapacaksınız. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Güzelliğinizi ve cazibenizi kullanabileceğiniz bir ay. Aldatma konuları gündeme gelebilir ve bu girişiminiz başınıza iş açabilir unutmayın. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacaktır. Belkide, diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız.Bu ilginç aşk sizin için oldukça önemli olabilir Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz.

Kova Burcu Aylık İş Yorumu
Paraya karşı ilginiz artacak.Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz  yaratacaksınız.. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Bu ay akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Ay boyunca  gelirleriniz konusunda tutumlu bir tavır sergilemelisiniz. Üretim yapan bir  firmada çalışıyorsanız; piyasaya yeni mallar sürmek yerine eski ürünlerinizi iyileştirme ve daha iyi sunma projeleri geliştirmelisiniz. 13-14 Ekim tarihlerinde iş yerinizdeki huzursuzluk sizi de rahatsız edecektir. Bazı arkadaşlarınızlarınızla aranızdaki sürtüşmeler yüzünden ruhsal dengeniz bozulabilir Hedefleriniz konusunda isabetli tahminler yapacak ve pozisyona uygun tavırlar alacaksınız.Bu ay bağış yapmak ve çevrenize yardım etmek istiyorsanız, ay sonunda bu tür aktivitelere katılmak için, önünüze fırsatlar çıkıyor

Kova Burcu Aylık Sağlık Yorumu
Bu ay, meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapi niteliğinde konular olacak. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Ayaklarınızı  korumalı ve bacaklarınızı  hareket ettirmelisiniz  Bu ay ayak bilekleriniz oldukça hassas olacak. Ayakkabı seçimine özen göstermelisiniz. Değişen mevsim koşullarına dikkat etmelisiniz Takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız gerekli tıbbi kontrolden geçmelisiniz.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: