Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Aylık Aşk Yorumu
Bu ay aşka mantıklı ve akılıcı bakacaksınız. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızında sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Duygusal karışlıklığa neden olmak istemiyorsanız, parnerinizle çekişmek yerine onun duygularını anlamaya çalışmalısınız. Romantizm ve aşkın kol gezmesi sizi çarpabilir. Bu aşkta birazda mantık olacaktır. Özellikle çalışma evinizde  gerçekleşecek olan bu durum, belki de bir iş aşkını gündeme getircektir. Sizden daha yaşlı kişilerden önemli destekler alacaksınız. Dostlarınız ve çevrenizi sınamak ve önemli fırsatları görmek için tam zamanı.Yıllardır sizi kendi amaçları için kullanan dostlarınızn gerçek yüzlerini görebileceksiniz

Yay Burcu Aylık İş Yorumu
Merkür 18 Haziran’a kadar iş ilişkilerinizi yavaşlatacaktır. Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi regüle etme ihtiyacı duyacak ve paylaşım konusunda gizliliği tercih edeceksiniz. Aslında sizinle aynı düşünceyi paylaşacak kişilerle birlikte bir grup yapabilirsiniz.

Yay Burcu Aylık Sağlık Yorumu
Bu ay, ruhsal dengenizi korumalı ve onu güçlendirici yogo, meditasyon gibi aktivitelere katılmalısınız. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız. Alkol ve kahve tüketimini azaltıp, bitkisel çaylara ağırlık vermelisiniz.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: