Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Haziran Ayı Aşk Yorumu
Bu ay aşk hayatınızı yeniden onarmak için elinize bir çok fırsat geçecektir.3 Haziranda Yeni Ay’la birlikte düşüncelerinizde yenilenmek söz konusu olacak. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Aile toplantılarına daha fazla ağırlık vereceksiniz. Aşk ve duygusal ilişkilerinizde seçici ve mükemmeliyetçi olacaksınız. Bu dönem, alınganlığınız artacak. Süregelen beraberliklerinizde hassas ve alınganlık göstereceğiniz için özellikle partnerinizin  size özenli davranmasını bekleyeceksiniz. Eleştirici davranışlar sizi sinirlendirecek. En mükemmel diye bir şey olmadığını sevdikleri kişiyi kaybettikten sonra anlayabilirler.İllede mantık derseniz, çok şey kaybedersiniz unutmayın. 23 Hazirana  kadar enerjinizi yüksek tutmalısınız. Hiçbir şey moralinizi bozmamalı. Tercihleriniz ne olursa olsun, yaşam kaliteniz hep yüksek seyredecek.

Yengeç Burcu Aylık İş Yorumu
Bu ay, sınırlarınızı genişletmek için hedeflerinizi hırslarınızla besleyeceğiniz bir gün içindesiniz. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz.. Yalnız kendi sorunlarınız ve kisteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Dostlarınızı şaşırtmak istemiyorsanız, aşırıya kaçan hareketlerinizi erken farkına vararak önlem almalısınız. Bu ayda, ev ve aile ile ilgili problemleriniz ve bu konudaki disiplinli çalışmalarınız devam etmektedir. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz.Ailenizin yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Bunu onlara  anlatmak zorunda kalmak sizi biraz sıkabilir. Sizin onlardan beklediğiniz anlayış daha sonra iş çevrenizde sizin takdir nedeniniz olacak Ayın 20 sinden sonra sizde bu değişimlerden etkili bir şekilde yararlanacaksınız. Maddi konular sizin için her zaman çok önemli sizde biliyorsunuz. 

Yengeç Burcu Aylık Sağlık Yorumu
Bu ay yardım derneklerinde ve sağlık kuruluşlarında çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Sinirsel rahatsızlıklar ve sindirim sistemi sorunları yaşayabilirsiniz. Baş bölgenizle ilgili kazalara dikkat etmelisiniz. . Ayrıca kollarınızı,  ayaklarınızı, uyluk kemiklerinizi ve dizlerinizi korumalısınız. Zihinsel enerjinizi dağıtmak yerine gerekli odaklaşmayı sağlamalısınız.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: