Aylık Burçlar Temmuz

Koç Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

İstekleriniz artıyor. Elle tutulur hedefler koymanız sizin için daha iyi olabilir. Sağlık sorununuz varsa bu ay kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Maddi gelişmeler olumlu, işleriniz yavaş yavaş ama düzgün şekilde ilerliyor.

Boğa Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Bu ay aşk için herşeyden vazgeçebilirsiniz. İş hayatınızı bir yana bırakıp sevgilinizle birlikte tatile çıkacaksınız, o güzellikleri bırakıp geri dönmeniz de zor olacak. Aşka ve eğlenceye düşkünlüğünüz bu ay çevrenizi şaşırtabilir.

İkizler Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Geçmiş dönemlere ait sorunlar bugün yaşadığınız ilişkilerinizi etkiliyor. Başka şekillerde yaşamış olduğunuz sorunları, şu an ki sevgilinize yansıtmamalısınız. Bu ay, ilişkinizin sağlığı ve devamlılığı için, bu konuda kendinizi eğitmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Maddi açıdan ayağınızı yorganınıza göre atmanız gereken bir ayda bulunuyorsunuz. Ama işle ilgili gelişmeler güzel. Katıldığınız toplantılarda göz dolduracak ve yararlı bağlantılar kuracaksınız.

Aslan Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Zorlayıcı, ama gizli kalmış beklentilerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak bir değişim dönemindesiniz. Partnerinizle aranızda oluşabilecek ufak tefek kavgalar karşısında, sizin, yeni çözüm yolları bulmanız gerekebilir.

Başak Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Çevrenin üzerinizdeki baskısı artabilir, ancak yaratıcı fikirleriniz ve enerjiniz hem iş hem de özel hayatınızda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz şeyleri yapmanız için adeta sizi zorlayacak. Özel hayatınızda ilişkileriniz zor bir dönemden geçebilir.

Terazi Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Aile içerisinde tartışmalı durumlarla karşılaşabilirsiniz. İş de ise, üst konumundaki kişilerle ilişkileriniz çok iyi gidiyor. Beklemediğiniz yerlerden iyi haberler alabilirsiniz. İyimser bir aydasınız. Ay sonunda seyahate çıkabilirsiniz.

Akrep Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Değişiklikler dönemindesiniz, ama geleceğinizi olumsuz yönde etkileyecek olumsuz adımlar atmaktan korkuyorsunuz. Bu dönem aklınızla değil de, sezgilerinizle hareket etmeniz sizin için en iyisi olacak.

Yay Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Hayatınızda yaptığınız veya yapmak üzere olduğunuz değişiklikler üzerinizde baskı yaratsa da, uzun vadede bu dönemin olumlu sonuçlarını göreceksiniz. Yeni başlangıçlar zamanındasınız. Kendi içinize dönme veya yanlız kalma duygularınız da yoğunlaşabilir.

Oğlak Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Çalışmayan ve iş arayan Oğlaklar güzel iş fırsatları yakalayabilirler. Çalışan Oğlaklar ise, farklı farklı yerlerden ellerine geçecek paralarla kendilerini daha iyi hissedecekler.

Kova Burcu Temmuz Ayı Burç Yorumu

Aşk hayatınız durgun olsa da, iş hayatınızda ve sosyal çevrenizde herkes, sizi takip etmek, sizi örnek almak istiyor. Başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: