Koç Burcu Aylık Burç Yorumu Ekim 2008

Koç Burcu Aşk Yorumu
14 Ekime kadar duygusal ilişkilerinizde problemlere hazırlıklı olun. 29 Eylülde  yeni Ay’ la birlikte romantik duygularınız atağa kalkıyor. .Karşı cinlse istemeseniz de, kayıtsız kalamayacağınız bir ay olacak.Üstelik fiziksel anlamda kendinizi oldukça parlak bir görünüm sergiliyorsunuz. Partnerinizden istediğiniz güzel sözleri duyacak ve mutlu olacaksınız. 5 Ekim’de Mars Akrepten sizi etkileyecek. Cinel enerjinizdeki yükselişler gizli ilişkilerin başlangıcı olabilir. Ayrıca  iş yaptığınız ve ya birlikte çalıştığınız kişilerle ilginizi çekecek ve aynı ortamı paylaştığınız bir kişiyle aranızda bir anda parlayacak yıldırım aşkı duygulara karşı hazırlıklı olmalısınız. Üstelik katılacağınız iş yemeklerinde paylaşacağınız  güzel bir atmosfer bu ilişkiyi kışkırtıcı ve destekleyici bir etki yapacaktır. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok sosyal çalışmalar içinde bulunacaksınız. Verimli grup çalışmaları yapacaksınız.
Koç Burcu İş Yorumu
5 Ekimden sonra Mars Akrep burcundan size etki vermeye başlayacak. Bazen iş hayatınızda kargaşaya neden olabilecek sözler ağzınızdan çıkmasına rağmen, anında yaptığınız müdahaleler sayesinde, durumu kurtaracaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. 14 Ekime kadar iş yaşamınızda yavaşlamalar mevcut. Ortaklıklar konusunda istenmeyen küçük tartışmaların bozulmasına neden olacaktır. Finans konularında yeni kazanç peşinde olmanız ve yeni kişilere ilgi duymanıza rağmen, size gelen tekliflere karşı temkinli olmalısınız. Dostluklar ve iş anlaşmaları 14 Ekim’den sonra; araştırma yönünüzün ağırlık kazanmasıyla ilgilendiğiniz konular üzerinde odaklanarak, çözümler doğrultusunda olumlu adımlar atacaksınız. İçsel durumunuzun olumlu psikolojik tepkiler içinde olması nedeniyle, çevrenizle uyumlu ruhsal birliktelikler, ortaklıklar içinde bulunacaksınız. Karşılıklı ilişkilerde, mülkler ve maddi getirilerle ilgili yazılı anlaşmalar yapabilirsiniz.
Koç Burcu Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda böbreklerinize özen göstermeniz gereken bu ay, bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin. Kalbi boş olanlar için, gelişigüzel yaşayacakları ilşkilere dikkat etmemeliler. Güzel bir gece sonu istenmeyen bir hamilelik veya fiziksel anlamda bir rahatsızlıkla bitebilir.   Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş  bakın.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: